کارخانه اخوان توسط محسن اخوان جم در سال 64 تاسیس شده. اولین تولید این کارخانه در زمینه سینکهای ظرفشویی در سال 64 بوده و بعد از آن اقدام به تولید محصولات دیگر از جمله انواع فرهای توکار، انواع مختلف اجاق گاز ( مبله، استیل و شیشه ای ) و انواع هود کرده است. کارخانه اخوان هم اکنون بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی در کشور می باشد.
کارخانه اخوان دارای افتخارات زیادی است که از جمله میتوان به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، دریافت تندیس اجالس مدیر شایسته ملی و برنده تندیس طالیی کیفیت از آلمان و سوییس و اشاره کرد.
مزایای محصولات اخوان :
1- تنوع بالا در تولید محصولات

2- داشتن کیفیت مناسب محصولات به نسبت قیمت آنها

3-دارای خدمات پس از فروش زیاد در سطح کشور ( با مراجعه به وبسایت شرکت می توانید نزدیکترین نمایندگی این شرکت را پیدا کنید ).
معایب محصولات اخوان :

1- عکس بعضی از محصولات در کاتالوگ با کالای اصلی تفاوت دارد

2- بسته بندی محصولات دارای کیفیت پایین می باشد

3- پشتیبانی ضعیف درمورد مشکلات فنی محصولات

سینک ظرفشویی اخوان

در بین محصولات اخوان، سینک ظرفشویی به دلیل طراحی زیبا، تنوع بالا، قیمت مناسب و کیفیت خوب پر فروش ترین محصول می باشد. همچنین این سینک ها بخاطر داشتن تجهیزاتی مثل سیفون، جا مایعی، تخته گوشت و سبد آبکش سبب راحت تر شدن کار خریدار شده اند. سینک اخوان از جنس استیل بوده و دارای سه مدل توکار، روکار و زیر کورین می باشد. همچنین این سینک ها در سه دسته تک لگن، دولگن و بدون لگن دسته بندی می شوند. عمق لگن، طول صفحه و ضخامت ورق ( بین 0.6 تا 1 میلیمتر ) در سینک های اخوان متفاوت می باشد. هرچقدر ضخامت ورق بیشتر باشد مسلما سینک باکیفیت تری خواهیم داشت. سینک های اخوان دارای آبریز روی سینی و یا آبریز داخل لگن می باشند. در بعضی از مدل های جدید جا اسکاچی هم وجود دارد.
 

مرتب سازی بر اساس : جدید ترین ها
پیشنهادات ویژه